KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599248

nr 1259 9248

Christian Fredrik Swensson

(1834-1909), Sverige

Oljemålning, Marin, signerad. Olja på duk, 48x86

Kondition: skadad

Christian Fredrik Swensson, svensk målare född i Stockholm 1834, död där 1909.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 3 juni 2019
kl 19:34:17

Christian Fredrik Swensson

Läs mer om Christian Fredrik Swensson