KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673034
nr 1667 3034
Christel Jönsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 49x48 cm, yttermått inklusive ram. 67x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:24:28
300 kr
350 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Christel Jönsson
Läs mer om Christel Jönsson