KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025304

nr 1702 5304

Chr Iversen, kopia efter John Bauer, Signerad. Olja på duk, 29x38, Rym 37x46 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:01:10