KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12733092

nr 1273 3092

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Turistbåten, Stockholm, signerad. Olja på pannå, 42x54 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:26:57

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm