KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554592

nr 1255 4592

Cesare Marchesini

(f. 1939), Italien

Oljemålning, Cesare Marchesini, hus, signerad. Olja på duk, 37x60

Cesare Marchesini, italiensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:17:46

Cesare Marchesini

Läs mer om Cesare Marchesini
Lis Husberg (f. 1920)