KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306461
nr 1630 6461
Cesar Bucaaventura. Signerad, daterad Manila 1949, "Native Fisherman". Olja på pannå, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm
Utrop:
600 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:46:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor