KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257019

nr 1425 7019

Celina Runeborg

(1878-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 48, stilleben. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 63x72 cm

Celina Runeborg, svensk målare och kartgravör född 1878 i Stockholm, död 1977.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:50:06

18/10 14:16:59 1      Vinnande bud

Celina Runeborg

Läs mer om Celina Runeborg