KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694442

nr 1669 4442

Cecilia Haupt

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2002, Åker med hus. Olja på pannå, 20x20, oramad

Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:27:39

Cecilia Haupt

Läs mer om Cecilia Haupt