KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694268
nr 1669 4268
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Oljemålning, Landskap med träd. Signerad, daterad 202, a tergo, oramad. Olja på pannå, 20x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:08:09
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr