KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15977254
nr 1597 7254
Catharina Günther-Rådström. Signerad, daterad 2005. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 35x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:34:25
5/2 22:10:45
300 kr
12/2 19:28:19