KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253053

nr 1325 3053

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1981, Olja på duk, 54x45cm

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 maj 2020
kl 20:59:16

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström