KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819214
nr 1481 9214
Carlos Klanke, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:10:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr