KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123152

nr 1612 3152

Carlo Maggi, alplandskap. Signerad. Olja på duk, 68x148 cm, yttermått inklusive ram: 89x168 cm

Kondition: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:11:00

15/4 18:47:35 1      Vinnande bud