KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685168

nr 1568 5168

Carl Stenberg, sydländskt motiv. Signerad, daterad -29. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:38:24

29/9 16:51:34 1      Vinnande bud