KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814557
nr 1281 4557
Carl Skånberg
(1850-1883), Sverige
Oljemålning, Carl Skånberg (1850-1883), Sverige, tillskriven. Sjölandskap. Ej signerad. Olja på duk, 45x66 cm
Carl Skånberg, svensk bildkonstnär född 1850, död 1883 .
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:43:41
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Carl Skånberg
Läs mer om Carl Skånberg