KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757129
nr 1275 7129
Carl Månsson
(1892-1976), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad. Olja på duk, 50x66cm
Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.
Utrop:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:14:15