KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372447
nr 1337 2447
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Modell, oramad. Olja på duk, 81x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:49:11
2/7 13:50:48
100 kr
13/7 12:01:38
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler