KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274064
nr 1627 4064
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, oramad. Olja på duk, 100x65 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:56:44
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler