KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539370

nr 1553 9370

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Abstrakt komposition. Signerad Köhler. Olja på duk, 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:27:28

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler