KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16935051
nr 1693 5051
Carl Hertz. Signerad, daterad 1950, hästar i oväder. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:54:42
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr