KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756396
nr 1275 6396
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
Oljemålning, Badande kvinnor. Signerad, daterad -25. Olja på pannå, 24x30 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:55:03
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Carl Einar Figge Fredriksson
Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson
Carl Einar Figge Fredriksson
nr 1275 6396
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.200 kr |
måndag 16 september 2019 |
Carl Einar Figge Fredriksson