KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948259
nr 1294 8259
Carl Delden
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, "Bron". Signerad. Olja på duk, 37x42 cm
Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:25:31
250 kr
300 kr