KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11536561

nr 1153 6561

Carl Deelsbo (1892-1990), Sverige. Gårdshus, signerad 1918-19, duk, 45x50 cm. Proveniens familjen Deelsbo

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 december 2017
kl 19:01:10