KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769098

nr 1276 9098

Carl Abraham Rothstén

(1826-1877)

Oljemålning, Carl Abraham Rothstén (1826-1877), Landskap med fors, Monogramsignerad CAR. Olja på duk, 29x40 cm

måndag 23 september 2019
kl 20:53:26