KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759264

nr 1575 9264

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Insjölandskap. Signerad. Olja på duk, 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

måndag 30 oktober 2023
kl 18:31:31

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson