KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213393
nr 1221 3393
Bror Karl Albert Kronstrand, porträtt av Landshövding O R Themptander, Olja på duk, 1800-tal, Signerad, 53x66
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:53:23
700 kr
900 kr