KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406399
nr 1640 6399
Brita Nordenberg
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Havsbris". Signerad. Olja på duk, 86x80 cm, yttermått inklusive ram: 89x83 cm
Brita Nordenberg, född 1943 i Göteborg, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:29:46
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr
Brita Nordenberg
Läs mer om Brita Nordenberg