KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636455
nr 1363 6455
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Oljemålning, Signerad, Paris, Olja på duk, 32x40cm
Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:27:57
30/11 13:06:42
Brita af Klercker
Läs mer om Brita af Klercker