KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024367
nr 1402 4367
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 40. Olja på duk, 25x32, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:35:35
600 kr
700 kr
800 kr
2.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.600 kr