KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546133

nr 1354 6133

Boris Ottenberg

(1891-1946), Sverige

Oljemålning, Fält. Signerad, daterad -40. Olja på pannå, 23x30 cm

Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:34:42

Boris Ottenberg

Läs mer om Boris Ottenberg