KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545433
nr 1454 5433
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:10:16
3.000 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)