KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777329
nr 1277 7329
Björn Söderstedt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musikanter. Olja på duk, signerad. 1999,93x115, skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:20:15
25/9 12:21:47
300 kr
27/9 15:06:58