KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823048

nr 1382 3048

Björn Roar Stenseth

(1938-2009), Norge

Oljemålning, Fjällstuga Norge. Signerad. Olja på duk, 58x98 cm, yttermått inklusive ram: 75x115 cm

Bjørn Roar Stenseth, norsk bildkonstnär född 1938, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:44:58

1/3 11:52:25 1      100 kr
1/3 18:10:17 2      Vinnande bud

Björn Roar Stenseth

Läs mer om Björn Roar Stenseth