KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178594

nr 1217 8594

Björn Jonson (1903-1991), Sverige. Stad, signerad. Olja på duk, 27x33

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:39:45

19/11 14:18:44 1      Vinnande bud