KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824173

nr 1382 4173

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Interiör med kakelugn. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 73x55, yttermått inklusive ram: 76x58 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:15:51

1/3 17:52:56 1      Vinnande bud

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström