KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735047

nr 1273 5047

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Hus i grönska, signerad. Olja på pannå, 27x34 cm

måndag 2 september 2019
kl 19:53:28

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström