KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025150

nr 1702 5150

Björn Gidstam

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -67, Landskap med gård. Olja på duk, 31x63 cm, yttermått inklusive ram: 39x69 cm

Björn Gidstam, född 1938, svensk målare, tecknare och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:36:00

18/5 22:22:05 1      100 kr
19/5 17:14:44 2      Vinnande bud

Björn Gidstam

Läs mer om Björn Gidstam