KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537099

nr 1753 7099

Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1999. Olja på duk, 71x89 cm, yttermått inklusive ram: 79x96 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:49:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor