KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17106239

nr 1710 6239

Birgit Söderström, Signerad, Daterad -91, Jämtland. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x101 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:04:53

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer