KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11686256
nr 1168 6256
Birger Salkvist
(f. 1889), Sverige
Oljemålning, Signerad B Salkvist. Köpmangatan, olja på duk, 40x25 cm
Birger Salkvist, svensk bildkonstnär född 1889 .
Utrop:
600 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:44:19