KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11686256

nr 1168 6256

Birger Salkvist

(f. 1889), Sverige

Oljemålning, Signerad B Salkvist. Köpmangatan, olja på duk, 40x25 cm

Birger Salkvist, svensk bildkonstnär född 1889 .

Utrop:

600 kr

måndag 12 mars 2018
kl 19:44:19

Birger Salkvist

Läs mer om Birger Salkvist