KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207336
nr 1520 7336
Birger Jonasson, "Den inneboendes korridor"". Signerad, daterad -86. Olja på duk, 126x105 cm, yttermått inklusive ram: 130x110 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:46:12
6/2 15:35:43
1.000 kr
6/2 16:37:22