KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327202
nr 1332 7202
Birger Hjelm
(1901-1979), Sverige
Oljemålning, "Myrstack". Signerad. Olja på pannå, 69x59 cm
Birger Hjelm, svensk målare född 1901, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:41:54
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)