KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9579238
nr 957 9238
Birger Halling
(1907-1996), Sverige
Oljemålning, Birger Halling, Sign BH, Midsommar, 36 x 47
Kondition: slitage, skador
Birger Halling, svensk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:02:52
200 kr
300 kr
Birger Halling
Läs mer om Birger Halling