KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784306
nr 1678 4306
Bertil Wiséhn, "Bläcktornsgränd". Signerad, daterad -79. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:32:55
10/2 18:15:18