KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442364
nr 1344 2364
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:31:25
100 kr
250 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr