KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417276

nr 1641 7276

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad, insjölandskap med eka. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x90 cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:01:07

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant