KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603114
nr 1360 3114
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Rådjur vårvinter. Signerad. Olja på duk, 60x91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:14:02
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)