KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636777
nr 1363 6777
Bertil Weström
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på duk, 48x59 cm
Kondition: slitage, skador, krackeleringar
Bertil Weström, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:14:46