KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348075

nr 1334 8075

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Uppdragna ekor, Skärgård, Signerad. Olja på duk, 64x79 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:36:44

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg