KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13521248

nr 1352 1248

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:07:51

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg